DragonCube
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A máme to tu

Go down

A máme to tu Empty A máme to tu

Post by Admin Sun Jun 26, 2016 9:40 pm

Dnes otvárame nábor
Áno ja majiteľ a spolumajiteľka sme sa rozhodli že aj popri všetkých prípravách spravíme nábor.
Samozrejme tam bude 10 a viac prihlášok a mi poctivo vyberieme len pár z vás ktorý ste sa prihlásili. To znamená 5 a menejä
Ja viem ťažké ale každý kto chce byť členom AT tak to zvládne.

No ak ste sa už rozhodli musíte mať vek 10+, TS3 a funkčný mikrofón,poznať server(mat nahratý 10hod. hrať takmer všade u nás atd.) , podanú prihlášku a predovšetkým sledovať fórum.
Teraz trocha k prihláške tá musí obsahovať:
1.Niečo o tebe aký si tvoje skutočné meno, štát v ktorom bývaš o čo sa zaujímaš
2.Čo za hry vrátane MC hrávaš
3.Tvoja história v MC. Na akej verzii si začínal aké modpacky hrávaš. To podstatné je nám povedať nám všetky serveri na ktorých si hral!!! Ide o skúsenosti ktoré ti pomáhajú sa dostať na vrchol náborového rebríčka (hodnotenie náboru) a stať sa AT!!!
4.Bol si niekedy v AT? Odpovedz na to áno alebo nie! (Ide zas o skúsenosti! Ak budeš klamať tak mi na to prídeme.) Ak už odpovieš áno tak napíš na akom. (Tu sa nerátajú hráčske serveri!!! Za takéto serveri idú body dole.)
5.Prečo by si sa ty mal stať členom AT DragonCube.cz? Niečo čo si o sebe myslíš že ťa zvýhodní.
6.Odstavce navyše: Poďakovanie prípadne pridaj niečo dôležité!!! Vždycky to mali usporiadatelia náboru radi.

Admin
Admin

Posts : 6
Join date : 2016-06-26

https://dragoncube.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum